ال جي الکترونيکس يک شرکت پيشرو و مبتکر تکنولوژي در لوازم الکترونيکي مصرفي ، ارتباطات تلفن همراه و لوازم خانگي در عرصه جهاني است، که با بيش از 80000 نفرپرسنل در سراسر جهان مشغول به فعاليت مي باشد.
شرکت ال جي الکترونيکس شامل پنج واحد اصلي سرگرمي هاي خانگي، موبايل و ارتباطات، لوازم خانگي، سيستمهاي تهويه مطبوع و راه حل هاي تجاري مي باشد. همچنين ال جي يکي از توليد کنندگان پيشرو جهان در زمينه تلويزيون هاي صفحه تخت، محصولات صوتي و تصويري، گوشي هاي تلفن همراه، سيستم هاي تهويه مطبوع و ماشين لباسشويي است.


جهان ، آينده، انرژي، بشريت و فن آوري ستون هاي اصلي تاسيس اين شرکت مي باشند. لوگوي اين شرکت با حروف L و G در داخل يک دايره با رويکرد به جهان، آينده ، جوانان، بشريت ، فن آوري و به نمايندگي از تلاش هاي ال جي به حفظ روابط نزديک با مشتريان خود در سراسر جهان، طراحي شده است. رنگ قرمز لوگوي ال جي نشان دهنده دوستي و تعهد ال جي براي ارائه بهترينها به مشتريان است.


شرکت ال جي الکترونيکس در سال 1958 تاسيس شده است و از آن زمان به بعد راه پيشرفت در عصر ديجيتال و فناوري را پيش گرفته و به توليد محصولات برتر پرداخته است. شرکت ال جي الکترونيکس، در قرن 21 ازتعداد زيادي فن آوري‌هاي جديد پرده برداري کرده و از آنها در توليد محصولاتي از قبيل تلفن همراه و تلويزيون هاي ديجيتال استفاده مي کند که همين موضوع باعث تقويت و استحکام موقعيت اين شرکت در عرصه هاي جهاني شده است.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

چت روم گلشن چت گلشن - گلشن چت Allan کلينيک تخصصي قلهک My Never Ending Journey Sam وبلاگ اختصاصي بوران صنعت Carlton Steven Aaron چسب نسوز High Temper ويرا مدرن